•  

  مدرسه موسیقی در اتریش

  تحت نظارت وزارت آموزش و پرورش در وین

   

  وین پایتخت جهانی موسیقی است و در تمام جهان شهر و زادگاه بسیاری از آهنگسازان و بزرگان موسیقی شناخته می‌شود. در وین چندین مدرسه، هنرستان و کنسرواتوار به تربیت هنرجویان و علاقه مندان به تحصیل در رشته‌های گوناگون مرتبط با موسیقی مشغولند. هنرستان عالی موسیقی وین، کنسرواتوار شوبرت و مدارس موسیقی از جمله این مراکز هستند که کار آموزش موسیقی را برعهده دارند.

   

  در وین ۳۵خانه وجود دارد که بتهوون چندی در آنها زندگی کرده‌است . معروف‌ترین ارکستر دنیا، ارکستر فلارمونیک وین است که چندین نسل در آن می‌نوازند. به طوری که گاه پدر، پسر و نوه در یک شب با این ارکستر اجرا دارند و علاقه به موسیقی به صورت سینه به سینه از نسلی به نسل دیگر منتقل می‌شود. با این ارکسترها چند موسیقیدان و نوازنده ایرانی نیز همکاری دارند.

   

  مدرسه موسیقی ما برای اینکه بتواند برای هنرجویانش کلاسهای با کیفیت بالا تضمین کند، بدون استثنا با معلم هایی همکاری می کند که نه تنها مورد تایید وزارت آموزش و پرورش اتریش هستند بلکه اهداف هنری- آموزشی موسسه موسیقی را دنبال می کنند. فقط بدین صورت است که به هنرجویانمان می توانیم اطمینان دهیم که تحصیلاتی و بر پایه های اصولی خواهند داشت.

  این موسسه یک مدرسه موسیقی تحت نظارت و مورد تایید وزارت آموزش، فرهنگ و هنر است. از سال تحصیلی 2009/2010 این مدرسه موسیقی مفتخر به دریافت امتیازیست که اعتبار و مدارک تحصیلی اش را با مراکز دولتی هم تراز می کند. در بیش از 80 مرکز آموزشی در وین ، تمامی سازها و سبک های موسیقی کلاسیک،پاپ،جاز و غیره ارائه می شوند.

  این مدرسه موسیقی خود را موظف به به ارائه کلاسهای ساز با کیفیت بالا از مبتدی تا پیشرفته دانسته و پرورش شخصیت هنری هنرجویان خود را در الویت قرارداده است.

  پایه های اصلی کار ما آموزش جامع موسیقی با این هدف است که هنرجویان را برای تحصیل در دانشگاه یا کنسرواتوار موسیقی آماده سازد و آینده سغلی موفقی را برایشان رقم بزند.علاوه بر کلاسهای ساز ، در مدرسه ما کلاسهای تکمیلی متعدد و یک دوره خاص آماده سازی برای امتحان ورودی دانشگاه و کنسرواتوار موسیقی نیز ارائه می گردد.

   

  هزینه کلاسها : از 530 یورو در هر ترم

   

  کلاس خصوصی تک نفره در هر ترم 

  کلاسهای خصوصی، روش رایج برای یادگیری یک ساز با یک پایه تکنیکی محکم و موزیکال برای همه

  مدت زمان کلاسها: 50 و 60 دقیقه ، در صورت تمایل و درخواست مدت زمان بیشتر 

   

  ** ورود به مدرسه موسیقی نیازی به آزمون ورودی و یا هیچ دانش موسیقایی ندارد.دسترسی جامع و آسان به کلاسهای آموزش ساز و آواز در این مرکز  یک الویت است.

   

  مدرسه موسیقی در اتریش (وین)