•  

  موسسه پژوهندگان عصربرنا بعد از گرفتن پذیرش برای دانشجویان عزیز با توجه به درخواست و امکاناتی که برای محل اقامت خود در اتریش در نظر دارند،خوابگاه رزرو می نماید و تمامی مواردی که این خوابگاه از نظر سفارت و صدور ویزا مشکل زا نباشد را در نظر می گیرد.همچنین این خوابگاه ها بصورت مبله و با تمام امکانات از جمله میز، تخت،صندلی ،کمد و ... وهمچنین تمامی امکانات آشپزی می باشد.

  خوابگاه های اتریش به سه نوع تقسیم بندی می شوند:

  1.این نوع خوابگاه یک اتاق است که همه امکانات و مساحت آن برای دو نفر در نظر گرفته شده است و قیمت های آن براساس امکانات و شرایط خوابگاه بین 250 تا 330 متفاوت است.همچنین در این نوع خوابگاه دانشجو این امکان را دارد که هم اتاقی خود را مشخص کند.

  2.خوابگاه های یک نفره : در این نوع خوابگاه ، اتاق برای یک نفر در نظر گرفته می شود ولی ممکن است براساس رده بندی های مختلف بعضی از امکانات خوابگاه مثل آشپزخانه یا حمام یا توالت  مشترک باشد.هر گروه از خوابگاه هایی که امکانات مشترک دارند یا فقط به آقایان داده می شود یا فقط به خانم ها یعنی اگر یک خانم خوابگاهی با امکانات مشترک در اتریش رزرو کند این امکانات فقط با خانم ها مشترک است.قیمت این خوابگاه ها براساس امکانات وشرایط بین 320 تا 700 یورو متفاوت است.

         

   

  3.سوئیت ها : این نوع  از خوابگاه ها معمولا برای خانواده های بیش از دو نفر یا کسانی که می خواهند امکانات خوابگاه مشترک نباشد ،مناسب است.این نوع خوابگاه ها می تواند یک سوئیت با تمام امکانات ویاسوئیت های یک ،دو و سه خوابه باشد. که براساس نیازهای دانشجویان قابل انتخاب است.قیمت این نوع از خوابگاه ها بین 650 تا 1600 یورو می باشد.