•  

    اجاره خوابگاه اتریش

   

  از آنجاییکه دانشجویان بسیاری در اتریش بعد از به پایان رسیدن دوره خوابگاه خود به دنبال خوابگاه یا اتاق برای اجاره هستند و از طرفی دانشجویانی نیز در ایران هستند که به دلیل طولانی شدن پروسه ویزای خود زمان خوابگاهشان فرارسیده و باید اجاره خوابگاه را بپردازند،موسسه پژوهندگان عصر برنا با تلاش و پیگیری نمایندگان خود در اتریش اقدام به معرفی خوابگاه هایی می کند که آماده اجاره است و متقاضیان می توانند به صورت فوری اقدام به اجاره این خوابگاه ها کنند.در زیر می توانید لیست خوابگاه ها و امکانات و مدت زمان خوابگاه های آماده را مشاهده کنید.همچنین می توانید سوالات خودتون رو به ایمیل Dorm.borna@gmail.com ارسال کنید یا با شماره تلفن های 22846865-22843942 تماس بگیرید.

   

    

  این صفحه به روز می شود...

   

   1- خوابگاه یکنفره با حمام و توالت مشترک با اجاره ماهیانه 399 یورو قابل اجاره از ماه مارچ 2016 به مدت حداقل دوماه و حداکثر یکسال . اطلاعات تکمیلی در مورد این خوابگاه را در این فایل مشاهده کنید.

  2- خوابگاه یکنفره با حمام و توالت و آشپزخانه داخل اتاق با اجاره ماهیانه 497 یورو قابل اجاره از ماه فوریه 2016 به مدت حداقل دوماه و حداکثر یکسال. اطلاعات تکمیلی در مورد این خوابگاه را در این فایل مشاهده کنید.

  3- خوابگاه یکنفره با حمام و توالت و آشپزخانه داخل اتاق با اجاره ماهیانه 497 یورو قابل اجاره از ماه آپریل 2016 به مدت حداقل دوماه و حداکثر یکسال.اطلاعات تکمیلی در مورد این خوابگاه را در این فایل مشاهده کنید.

  4- خوابگاه یکنفره با حمام و توالت مشترک با اجاره ماهیانه 357 یورو قابل اجاره از ماه فوریه 2016 به مدت حداقل دو ماه و حداکثر یکسال، اطلاعات تکمیلی در مورد این خوابگاه را در این فایل مشاهده کنید.

  5- خوابگاه یکنفره با حمام و توالت داخل مستقل با اجاره ماهیانه 384 یورو قابل اجاره از ماه مارچ 2016 به مدت حداقل دو ماه و حداکثر یکسال، اطلاعات تکمیلی در مورد این خوابگاه را در این فایل مشاهده کنید.